O nas

Witaj w szkole nauki języka angielskiego

Firma Modern English zajmuje się nauczaniem języka angielskiego z pasją i zaangażowaniem od 2006 roku. Jesteśmy młodymi ludźmi, najczęściej absolwentami elitarnego dziś Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu oraz studiów magisterskich na filologii angielskiej. Założyciel Firmy Karol Gidaszewski osobiście prowadzi, hospituje oraz organizuje zajęcia w wielu placówkach publicznych i prywatnych.
Specjalizujemy się w nauce angielskiego dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz osób dorosłych od 2006 roku. Mamy własny, autorski program zajęć odnoszący sukcesy i zyskujący uznanie rodziców jak i innych nauczycieli.
Naszą główną ideą są nowatorskie w Poznaniu zajęcia dla grup dwujęzycznych w przedszkolach niepublicznych. Dzieci od 3 roku życia mają codziennie przez 4 godziny kontakt z osobą mówiącą wyłącznie po angielsku, co pozwala im przyswoić język angielski w sposób naturalny i pełny. Dzieci potrafią nie tylko nazywać poszczególne przedmioty ale przede wszystkim się komunikować; wyrażać swoje potrzeby i emocje.
Specjalnie dla naszych absolwentów przedszkoli oraz innych dzieci prowadzimy kursy językowe w szkołach podstawowych tuż przed lub po obowiązkowych zajęciach lekcyjnych.
Prowadzimy również zajęcia dla firm. Uczymy języka angielskiego w zakresie ogólnym, ale także dla wybranych specjalizacji czyli firm informatycznych, księgowych, inżynierskich i biznesowych.
Jesteśmy także wyspecjalizowani w prowadzeniu konwersacji, pomocy uczniom w nauce szkolnej, przygotowywaniu do egzaminu gimnazjalnego jak i maturalnego (100% zdawalności wśród naszych absolwentów).
Cały czas poszerzamy naszą ofertę i od niedawna są również prowadzone zajęcia przygotowujące pilotów do egzaminu z języka angielskiego Aviation English For ICAO compliance level 4.