Nauka języka angielskiego

Nauka języka angielskiego dla dzieci

Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci w przedszkolach i szkołach. Nasze zajęcia prowadzone są w oparciu o sprawdzone techniki opowiadań i historyjek po angielsku. Dzieci zapamiętują konkretne zwroty i słowa, które używają kontekstach.
Naszą specjalnością są grupy dwujęzyczne polsko-angielskie organizowane w ramach zajęć przedszkolnych. Polegają one na tym, że codziennie, przez kilka godzin obecny jest dodatkowy nauczyciel posługujący się wyłącznie językiem angielskim. Towarzyszy on dzieciom w ich codziennych sytuacjach.

Nauka języka angielskiego dla młodzieży

Prowadzimy kursy egzaminacyjne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Uczymy jak skutecznie zdawać egzaminy językowe oraz poszerzamy wiedzę i umiejętności stosując zajęcia z audiobookami. Dzięki nim uczniowie poznając ciekawe przygody bohaterów literatury anglojęzycznej w ogromnym stopniu przyswajają prawidłową wymowę, pisownię, ćwiczą się w pracy z tekstem.

Kursy języka angielskiego dla firm

Prowadzimy kursy z językowe dla dorosłych w miejscach pracy oraz w domach. Prowadzimy konwersacje, przygotowujemy do pisania prezentacji po angielsku, maili oraz do spotkań biznesowych z anglojęzycznymi kontrahentami.

Specjalistyczny język angielski

Prowadzimy kursy Aviation English dla pilotów i pracowników lotniska oraz pilotow w ramach przygotowania do egzaminu ICAO level 4. Od poprawnej komunikacji między kontrolerem a pilotem zależy życie wielu osób. Tu nie może być miejsca na błędy.

Leave a reply