Nauka języka angielskiego dla dzieci

Język angielski przedszkole

Nauka przedszkolaków z grupach spotykających się co dwa tygodnie, pozwala zdobyć pozytywne nastawienie do języka. Choć zajęcia nie są tak intensywne, jak w grupach dwujęzycznych, podczas spotkań dzieci są aktywizowane do słuchania, rozumienia i mówienia w języku obcym.

Język angielski szkoła podstawowa

Firma Modern English specjalizująca się od 2006 roku w nauce dzieci prowadzi zajęcia grupowe z języka angielskiego dla uczniów z klas 0 – 6 (również jako kontynuacja po przedszkolu na wyższym poziomie niż w szkole). Za zgodą Dyrekcji szkoły oferujemy zajęcia 2 razy w tygodniu tuż przed zajęciami dzieci lub zaraz po nich. Koszt nauki wynosi 70 zł miesięcznie na osobę dla grupy minimum 8 osobowej, 100 zł miesięcznie na osobę dla grupy 5 -7 osobowej, oraz 150 zł miesięcznie na osobę dla 3-4 osób.

Język angielski w gimnazjum

Czeka Cię egzamin gimnazjalny? Potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego w szkole? Zdaj się na pomoc doświadczonych nauczycieli oferujących usługi w szkole językowej Modern English. Oferujemy pomoc w nauce do egzaminów gimnazjalnychzarówno na poziomie podstawowym jak i poszerzonym oraz wsparcie w postaci indywidualnych korepetycji w ciągu roku szkolnego.