Kurs języka angielskiego dla firm

Na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno. Twoja firma bierze udział w międzynarodowych konferencjach, jeździ na targi, pracownicy biorą udział w szkoleniach za granicą? A może po prostu rozszerzasz działalność na rynek międzynarodowy? Choćby nawet żadna z tych ewentualności nie dotyczyła twojej firmy, dziś w biznesie język angielski jest na wielu stanowiskach niezbędny, a z pewnością znacznie poszerza kompetencje pracowników.

Chcesz podnieść własne umiejętności lub kwalifikacje swoich pracowników? Niezależnie, czy myślisz o przygotowaniu się na krótki wyjazd zagraniczny, czy też planujesz długoterminowo rozwój firmy w kierunku kontaktów z rynkami zagranicznymi, pewność siebie w zakresie korzystania z języka da ci spokój w negocjacjach, umożliwi budowanie długotrwałych relacji, wreszcie – przyniesie mnóstwo satysfakcji tobie i twoim pracownikom. W końcu – nauka języka angielskiego to inwestycja w siebie.

Skorzystaj z doświadczenia firmy Modern English, która już od 2006 roku prowadzi kursy językowe dla firm. Na naszych zajęciach poznasz, w zależności od swoich potrzeb:
język angielski komunikacyjny
język angielski biznesowy
język angielski specjalistyczny (zajęcia dla inżynierów, księgowych, finansistów)

Z naszej pomocy skorzystało już wiele firm takich jak:
Bartels – język angielski dla inżynierów budownictwa,
Morison Finansista, Intalio – język angielski biznesowy oraz księgowo-finansowy,
Finpap, Axel, Forcom – język angielski komunikacyjny oraz biznesowy.