Język angielski przed maturą

Klasa maturalna to czas, w którym nauka języka angielskiego dla wielu uczniów może okazać się niemałym obciążeniem. Dodatkowe lekcje języka angielskiego pozwolą na wypracowanie pewności siebie podczas egzaminu maturalnego. W III klasie najważniejsze jest skupienie się na nauce. Każde odciążenie w zmartwieniach zmniejsza stres przedmaturalny. Przecież podczas egzaminu językowego liczy się spokój, opanowanie i… wygadanie. Powtórka z gramatyki, ćwiczenia egzaminacyjne ze słuchania i czytania, nauka składnego wypowiadania się – to program lekcji indywidualnych języka angielskiego dla maturzystów.

Czeka Cię egzamin maturalny? Potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego w szkole? Zdaj się na pomoc doświadczonych nauczycieli oferujących usługi w szkole językowej Modern English. Oferujemy pomoc w nauce do egzaminów maturalnych (poziom podstawowy i rozszerzony) oraz wsparcie w postaci indywidualnych korepetycji w ciągu roku szkolnego. Zapewniamy dojazd do ucznia (na terenie Poznania i okolic)!

Gwarancja zdawalności – 100% naszych absolwentów zdało egzamin maturalny w tym ponad połowa naszych absolwentów na 100%!

Nie warto ufać ogłoszeniom z kartki lub ze słupa ogłoszeniowego! Zaufaj sprawdzonym pedagogom – absolwentom elitarnego Studium Języków Obcych UAM, którzy są doskonale zaznajomieni z materiałem poruszanym na szkolnych lekcjach oraz mają wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz w uczeniu do egzaminów maturalnych.

Na naszym kursie będzie skutecznie i niestandardowo:
• dowiesz się wszystkich szczegółów dotyczących egzaminu maturalnego
• poznasz tajniki skutecznego rozwiązywania zadań maturalnych z języka angielskiego
• wcielisz się w rolę egzaminującego aby lepiej poznać zasady egzaminowania na maturze ustnej
• nauczymy Ciebie pracować z tekstami
• nauczymy Ciebie wychwytywać najważniejsze informacje ze słuchu
• podamy gotowe szablony do części pisemnych