Język angielski gimnazjum

Klasówki, kartkówki, szkolne przedstawienia, wyjazdy, lektury… Kto by miał jeszcze czas na język angielski w gimnazjum? Ponieważ język angielski w szkole jest tylko kolejnym obciążeniem dla pracującego na wysokich obrotach umysłu gimnazjalisty, lektorzy Modern English oferują pomoc wspierając naturalną ciekawość języków obcych i nadrabiając zaległości w nauce oferowanej w ramach zajęć szkolnych. Sprawdź naszą skuteczność!

Czeka Cię egzamin gimnazjalny? Potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego w szkole? Zdaj go z nami – zdając się na pomoc doświadczonych lektorów ze szkoły językowej Modern English. Oferujemy pomoc w nauce do egzaminów gimnazjalnych – zarówno na poziomie podstawowym jak i poszerzonym oraz wsparcie w postaci indywidualnych korepetycji w ciągu roku szkolnego. Zapewniamy dojazd do ucznia (na terenie Poznania i okolic)

Nie warto ufać ogłoszeniom z kartki lub ze słupa ogłoszeniowego! Ostatnia deska ratunku w postaci niedoświadczonego studenta może się okazać mało skuteczna. Zaufaj sprawdzonym lektorom – absolwentom elitarnego Kolegium Języków Obcych UAM, którzy są doskonale zaznajomieni z materiałem poruszanym na szkolnych zajęciach oraz mają wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz w nauczaniu na egzaminy gimnazjalne!

Podczas zajęć:
• ćwiczymy typowe zadania egzaminacyjne – czytanie, słuchanie, zadania leksykalno-gramatyczne.
• wprowadzamy niezbędne słownictwo zgodnie z 15 tematami wymaganymi na egzaminie.
• uczymy technik rozwiązywania testów, tak aby zawsze uzyskać 100% trafnych odpowiedzi!

Pamiętaj – nasi uczniowie bezstresowo podchodzili do egzaminu z języka angielskiego i zdawali znacznie lepiej od swoich kolegów.