Język angielski 2x w tygodniu

Język angielski 2x w tygodniu

Nauka przedszkolaków w grupach spotykających się dwa razy w tygodniu pozwala zdobyć pozytywne nastawienie do języka. Choć zajęcia nie są tak intensywne, jak w grupach dwujęzycznych, podczas spotkań dzieci słuchają historyjek i mówią w języku obcym przez wcielanie się w różne role. Podczas zajęć aktywizujemy dzieci za pomocą zabaw i piosenek oraz poruszamy tematy zrozumiałe dla przedszkolaków, ucząc ich wyrażeń, które dotyczą ich “tu i teraz” – ucząc w ten sposób komunikacji w sytuacjach życiowych.

Na zajęciach oglądamy specjalnie przygotowane programy dla dzieci w języku angielskim. Następnie dzieci uczestniczą w interaktywnych grach i zabawach prowadzonych po angielsku na podstawie filmowego materiału. Uczniowie słuchają również baśni i typowych angielskich opowiadań. Do każdych zajęć specjalnie przygotowujemy salę – tak, aby wszystkie dzieci mogły czynnie uczestniczyć w zajęciach.

Dzięki zabawom z kartami obrazkowymi każde dziecko powtarza zwroty i słówka. Bawimy się w różne gry pamięciowe i zagadki po angielsku. Specjalnie wyszkoleni i doświadczeni lektorzy języka angielskiego dbają o odpowiednią formę prowadzenia zajęć, umożliwiając dzieciom szybkie przyswajanie języka poprzez systematyczny kontakt z nim. Dziecięcy umysł chłonie ogromną ilość materiału, przyswaja pozytywne nawyki dotyczące używania języka, nie zdając sobie sprawy z samego procesu nauki.

Jesteś zainteresowany/na  współpracą? Zaproś przedstawiciela Modern English na lekcję pokazową to swojego przedszkola/klubu malucha/ świetlicy/ żłobka, aby przekonać na czym polega skuteczne nauczanie języków obcych.